Nazywam się Agnieszka Leśniewska i od wielu lat mam niezwykłą przyjemność łączyć pasję z pracą. Pierwszy raz styczność z makijażem permanentnym miałam już w latach 80, gdy zdecydowałam się poddać takiemu zabiegowi. Jako, że efekt nie był dla mnie satysfakcjonujący, zdecydowałam się na odważny krok i w 1999 r założyłam Akademię Makijażu Permanentnego PUREBEAU-AGI, we współpracy z niemiecką firmą PUREBEAU. Od sierpnia 2019 pracuję zaś już pod nową, własną marką AGILINE Akademia Piękna Agnieszki Leśniewskiej.

Te ponad 20 lat pracy na rynku polskim, to czas gdy zdobyłam wiele nagród i medali, m.in. za urządzenia do makijażu permanentnego, laser, czy pigmenty. Czas, który zaowocował wieloma własnymi ogólnopolskimi konferencjami, wykładami, czy artykułami w czasopismach branżowych. Dzięki swojej ciężkiej pracy i odwadze osiągnęłam prestiżowe miejsca w rankingu firm związanych z makijażem permanentnym.

Dbam o nieustanny rozwój. Kongresy, szkolenia w Polsce i za granicą, sympozja, targi pozwalają mi nieustannie podnosić kwalifikacje i być na bieżąco z trendami i nowościami. Prowadzę szkolenia dla ekspertów takich jak: linergistki, kosmetyczki, kosmetolodzy, dermatolodzy oraz dla studentów zainteresowanych tą dziedziną. Do moich pasji zaliczam również pielęgnację skóry i działanie w kierunku przeciwstarzeniowym. Interesuję się medycyną niekonwencjonalną, budowaniem harmonii między ciałem a duszą.

Ideą, którą od lat propaguję, jest wydobycie i podkreślenie naturalnych atutów urody, ale również maskowanie, czy korekta niedoskonałości.

Mając na uwadze najwyższą jakość usług oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientek, wykorzystujemy tylko i wyłącznie te produkty, które pod każdym względem zaliczają się do najlepszych w swojej klasie. Jakość makijażu permanentnego zależy przede wszystkim od pigmentów. Poprzez skrupulatną kontrolę procesu produkcji mam pewność, że wykorzystuję i dostarczam moim partnerom handlowym produkty najwyższej jakości.

Nasze centrum szkoleniowe to gwarancja jakości, profesjonalizmu, bezpieczeństwa oraz indywidualnego podejścia do każdego kursanta. Wszystkie szczkolenia prowadzę osobiście, oferując tym samym przedstawienie szerokiego zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej.