Listopad 2020 Certyfikat
Firma Godna Zaufania

Certyfikat przyznawany przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów.

Czerwiec 2017 Zaświadczenie
Ukończenie szkolenia

Dokument potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu wykorzystania mezoterapii igłowej w kosmetologii i medycynie estetycznej z zastosowaniem preparatów francuskiego Laboratorium Revitacare.

Wrzesień 2015 Certyfikat
Udział w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym organizowanym przez Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej w Lublinie oraz Lubelskie Towarzystwo Wspierania Nauk Farmaceutycznych na temat: Biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe - bezpieczne i skuteczne.

Wrzesień 2015 Certyfikat
Udział w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym organizowanym przez Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej w Lublinie oraz Lubelskie Towarzystwo Wspierania Nauk Farmaceutycznych na temat: Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej.

Wrzesień 2015 Certyfikat
Udział w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym organizowanym przez Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej w Lublinie oraz Lubelskie Towarzystwo Wspierania Nauk Farmaceutycznych na temat: Między Ginekologią Estetyczną a Uroginekologią.

Wrzesień 2015 Certyfikat
Udział w szkoleniu

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu organizowanym przez Centrum Szkoleniowe PHARMA & BEAUTY CENTER, na temat: Podstawowe zasady wypełnień kwasem hialuronowym usieciowanym.

Listopad 2013 Certyfikat
Uczestnictwo w warsztatach

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach: Wypełnianie i konturowanie ust - poziom zaawansowany, organizowanym przez Centrum Szkoleniowe Kosmetologii Medycznej, pod patronatem naukowym Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych ECLEST.

Sierpień 2013 Certyfikat
Uczestnictwo w kursie

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie: Zaawansowane techniki stosowania toksyny botulinowej typu A w zabiegach estetycznych, organizowanym przez Centrum Szkoleniowe Kosmetologii Medycznej, pod patronatem naukowym Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych ECLEST.

Maj 2013 Certyfikat
Uczestnictwo w kursie

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie: Kwas hialuronowy w wypełnieniach estetycznych, organizowanym przez Centrum Szkoleniowe Kosmetologii Medycznej, pod patronatem naukowym Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych ECLEST.

Maj 2013 Certyfikat
Uczestnictwo w kursie

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie: Zastosowanie toksyny botulinowej typu A w zabiegach estetycznych, organizowanym przez Centrum Szkoleniowe Kosmetologii Medycznej, pod patronatem naukowym Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych ECLEST.

Wrzesień 2012 Dyplom
Podziękowania specjalne

Specjalne podziękowania za wieloletnią współpracę i partnerstwo w realizacji Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, w imieniu Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.

Wrzesień 2008 Dyplom
Dyplom mistrzowski

Dyplom potwierdzający zdanie egzaminu mistrzowskiego przed Komisją Egzaminacyjną Zachodniopomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Wrzesień 2006 Certyfikat
Ukończenie szkolenia

Certyfikat potwierdzający ukończenie profesjonalnego szkolenia Protea i nabycie uprawnień do wykonywania zabiegów Environ, IPL Pulsar oraz makijaży leczniczych Jane Iredale.

Sierpień 2004 Certyfikat
Certyfikat menedżerski

Certyfikat potwierdzający ukończenie nauki w Studium Menedźerskim Dla Kadry Kierowniczej i uzyskanie kwalifakacji zawodowych w zakresie Nowoczesnych technik i metod zarządzania przedsiębiorstwem.

Kwiecień 2004 Zaświadczenie
Ukończenie kursu

Zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego dla instruktorów zajęć praktycznych zorganizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Pedagogicznego SCE w Szczecinie.

Luty 2004 Zaświadczenie
Ukończenie kursu

Zaświadczenie o ukończeniu kursu metodycznego dla wykładowców i organizatorów szkoleń zorganizowanego przez SEKA S.A. Oddział Szczecin.

Lipiec 1999 Dyplom
Ukończenie szkoły policealnej

Dyplom ukończenia szkoły policealnej w Prywatnym Policealnym Studium Kosmetycznym w Szczecinie, potwierdzający prawo używania tytułu technik usług kosmetycznych o specjalności kosmetyka.